CONTACT

 
ELKE VIERVEIJZER
Kleinkunst
Om Te Janken Zo Mooi - Elke Vierveijzer Zingt Maarten Van Roozendaal

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: januari en februari 2018
Lengte: avondvullend
Bijzonderheden: piano noodzakelijk
Garantiesom: € 1.000,00 excl. 7% AR en de wettelijke BTW
Elke Vierveijzer

Om Te Janken Zo Mooi - Elke Vierveijzer Zingt Maarten Van Roozendaal
Zang: Elke Vierveijzer
Vleugel: Michiel Wetzer
Productie: Frank Verhallen (Cabaretfirma)
Foto: Roxanne Hellevoort

ELKE VIERVEIJZER

Voorstelling:
Om Te Janken Zo Mooi - Elke Vierveijzer Zingt Maarten Van Roozendaal

Een 'liedje' is een deuntje dat vervliegt. Maar een 'lied' kerft zich voor altijd in je huid.
Elke Vierveijzer zingt, met aan de vleugel Michiel Wetzer, een selectie uit de mooiste liederen van één man die de kunst van het lied als geen ander verstond: Maarten van Roozendaal.
Niet om te vervangen, maar om de liederen, zoals hij die zelf selecteerde vlak voor zijn dood, levend te houden. Van 'Alsof er niets is gebeurd' tot 'Het te late einde' en van 'Mooi' tot 'Red mij niet'.


Elke Vierveijzer studeerde af aan de Koningstheateracademie en was finalist in het Amsterdams Kleinkunst Festival 2015. De afstudeercommissie noemde haar "een jaloersmakend talent". Vanavond vertolkt ze de liederen van één van de beste liedauteurs, zangers en componisten die Nederland heeft gekend: Maarten van Roozendaal. "Mooi, mooi. Om te janken zo mooi!"
 

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  29-12-2017 Chasse Theater Breda www.chasse.nl
  06-01-2018 Theater op Skoot Noord-Scharwoude
  17-01-2018 Schouwburg Ogterop Meppel www.schouwburgogterop.nl
  18-01-2018 Atlas Theater Emmen www.atlastheater.nl
  20-01-2018 Theater De Purmaryn Purmerend www.depurmaryn.nl
  21-01-2018 Theater PePijn Den Haag www.theater-pepijn.nl
  25-01-2018 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk www.rijswijkseschouwburg.nl
  27-01-2018 Cultuurhuus Braakhekke Bathmen www.cultuurhuusbraakhekke.nl
  01-02-2018 Podium Hoge Woerd De Meern www.podiumhogewoerd.nl
  02-02-2018 Theater De Vest Alkmaar www.theaterdevest.nl
  03-02-2018 De Blauwe Kei Veghel www.blauwekei.nl
  17-02-2018 De Dillewijn Ankeveen www.dedillewijn.nl
  20-02-2018 CC Jan van Besouw Goirle www.janvanbesouw.nl
  21-02-2018 Theater De Stoep Spijkenisse www.theaterdestoep.nl

  27-09-2017 Slot Oostende Goes
  22-10-2017 Theater De Lieve Vrouw Amersfoort www.lievevrouw.nl
  08-11-2017 Theater De Bussel Oosterhout www.theaterdebussel.nl
  10-11-2017 Podium Reimerswaal Rilland www.podiumreimerswaal.nl
  12-11-2017 Theater De Speeldoos Baarn Baarn www.speeldoosbaarn.nl
  15-11-2017 De Boerderij Huizen www.deboerderijhuizen.com
  24-11-2017 Theater De Fransche School Culemborg www.theater-dfs.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

2016-10-13 Elke Vierveijzer Haarlems Dagblad.pdf 7.33 MB
Recensie Elke Vierveijzer 2016-10-05 Theaterkrant.pdf 164.75 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Om te janken zo mooi - Elke Vierveijzer (c) Roxanne Hellevoort.jpg 10.60 MB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Technische lijst Elke Vierveijzer Om te janken zo mooi 1.0 (2).pdf 106.34 kB
speelplan elke vierveijzer 1.0.pdf 12.82 kB