CONTACT

 
LENNY KUHR
Muziek
Het lied gaat door

Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: hele seizoen
Lengte: 90 minuten met pauze
Garantiesom: € 1.500,00 excl. 7% AR en de wettelijke BTW
Website
Facebook
Twitter

Lenny Kuhr
Zang: Lenny Kuhr
Gitaar: Reinier Voet
Basgitaar: Mischa Kool

LENNY KUHR

Voorstelling:
Het lied gaat door

Op 29 maart 2019 zal het precies 50 jaar geleden zijn dat Lenny Kuhr in Madrid het Eurovisie Songfestival won. De start van een carrière die nog steeds voortduurt.

Na een lange stilte veroorzaakt door haar stemverlies maakte ze in 2004 haar comeback in de theaters. Zeven succesvolle theaterprogramma’s later, steeds verbonden met een nieuw album (seizoen 2017/18is de reprise van Gekust door de Eeuwigheid) bereidt ze zich voor op een nieuw seizoen.

Een niet aflatende stroom van inspiratie, een nooit opdrogende bron vol nieuwe liedjes, haar stem die na al die jaren nog niet aan glans heeft ingeboet en het verhaal dat ze te vertellen heeft zijn de drijfveren om door te gaan.

In dit jubileumseizoen brengt ze een programma met als titel ‘Lenny Kuhr’.
E
en mix van nieuwe liedjes en haar selectie van haar favoriete nummers uit haar lange carrière gebundeld tot een indringend verhaal.

Zelf verwoordt Lenny het zo:
Mischa Kool op bas en Reinier Voet op gitaar zijn de vleugels zijn waarop mijn stem, vaak zeer subtiel en ook uitbundig, kan dansen als een vlinder net uit de cocon! 

Kick van der Veer zei na ‘Gekust door de Eeuwigheid’ in Laren:
Ik zag je nooit zo goed! Wat een prachtig intens programma en wat een topmuzikanten! Een absolute aanrader!

En Miranda van Kralingen zei:
Je hebt mijn ziel geraakt, mijn hart getroost en mijn zinnen verzet.

 

Speellijst

  Datum   Theater Plaats Website Bijzonderheden
  26-01-2019 Hoek van de Stal Workum www.hoekvandestal.nl
  24-02-2019 Museum het Oude Slot Veldhoven www.museumoudeslot.nl
  31-03-2019 Schillertheater Utrecht www.schillertheater.nl
  27-01-2019 Groate Kerk Sint Jacobaparochie www.groatekerk.nl
  10-05-2019 Theater Walhalla Rotterdam www.theaterwalhalla.nl
  10-02-2019 Kerkje Ritthem www.theatersaanzee.nl
  06-04-2019 Cultuurkerkje Oudesluis www.cultuurkerkje.nl
  13-04-2019 Oringer Kerk Odoorn www.sokc.nl
  17-03-2019 Opwettense Watermolen Nuenen lenny@lennykuhr.com
  11-05-2019 Aris Bouwens Noord-Scharwoude www.arisbouwens.nl
  07-04-2019 De Cultuurschuur Monster www.cultuurschuur.nl
  03-02-2019 Het Witte Kerkje Lunteren www.opengeloofsgemeenschap.org
  09-03-2019 Jisperkerk Jisp www.jisperkerk.nl
  29-03-2019 Muziekgebouw Eindhoven Eindhoven www.muziekcentrum.nl
  01-06-2019 De Fuut Den Haag www.defuut.nl
  11-04-2019 Rietveldtheater Delft www.rietveldtheater.nl
  20-01-2019 Sjoerd Brielle Brielle www.sjoerdbrielle.nl
  02-03-2019 Synagoge Borne www.bornsesynagoge.nl
  12-05-2019 Berkhouter Kerk Berkhout www.berkhouterkerk.nl
  14-03-2019 In de Gloria Asten www.indegloria.nl
  18-05-2019 Theater Orpheus Apeldoorn www.orpheus.nl
  10-03-2019 Betty Asfalt Amsterdam www.bettyasfalt.nl

  18-11-2018 Avant Spirit Velp www.avantspirit.nl
  02-12-2018 Merkaz Utrecht leoniecr@mwinkel.nl Chanoeka
  16-12-2018 Concert- en Congresgebouw de Doelen Rotterdam www.zondagochtendconcerten.nl
  11-11-2018 Het Witte Kerkje Oudorp www.deterpoudorp.nl
  14-12-2018 Hervormde Kerk Oudendijk www.kerkoudendijk.nl
  30-09-2018 Tuin de Lage Oorsprong Oosterbeek www.tuindelageoorsprong.nl
  10-11-2018 De Spelende Engel Oldebroek www.despelendeengel.nl
  21-10-2018 Theaterboerderij Boeket Nederweert www.theaterboerderijboeket.nl
  04-11-2018 Zalencentrum Sint Joseph Montfoort www.cultureelmontfoort.nl
  21-09-2018 Kulturhus de Leyenstein Kerkdriel 0418-638638
  25-11-2018 Abdij van Berne Heeswijk-Dinther www.berneboek.com
  13-10-2018 De Verrekieker Drouwenermond www.verrekieker.nl
  08-12-2018 Synagoge Coevorden www.theaterhofpoort.nl Chanoeka
  27-09-2018 Vredeskerkje Bergen aan Zee www.vredeskerkje.nl
  06-10-2018 Vlaams Fruit Antwerpen www.vlaamsfruit.be
  09-12-2018 Cafe de Amer Amen www.cafedeamer.nl
  14-10-2018 t Waarhuis Aduarderzijl www.waarhuis.nl

 Publiciteit
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Interview Lenny Kuhr De Telegraaf 12-10-2014.pdf 327.46 kB
Recensie Gekust zo 16 okt 2016, Hans Barbé gehoorzaal, Haarlem.pdf 380.65 kB
Recensie ND.pdf 678.97 kB

 Foto's
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Lenny pers (c) Eddie Mol.jpg 5.53 MB
recensie ND.jpg 2.38 MB

 Techniek
 PreviewBestandsnaamAfmeting  

Lichtplan Lenny met 3.doc 203.50 kB
Stageplan Lenny Kuhr accoustic.pdf 367.78 kB