GIANNA TAM &
KOEN VERLAAN

License to Sing

License to Sing – 75 jaar James Bond in muziek

In 2028 bestaat James Bond 75 jaar.
Vanuit haar grote liefde voor James Bond en de muziek uit de films nam Gianna Tam het initiatief voor License to Sing: een stijlvolle muzikale reis langs de meest iconische Bond-songs.
Voor dit bijzondere project heeft Gianna jong talent Koen Verlaan gevraagd om samen met haar het Bond-repertoire tot leven te brengen.

Haar liefde voor Bond begon al in haar jeugd: Gianna keek de films samen met haar opa op videobanden. Koen groeide op met de uitgebreide dvd-collectie van zijn vader.

Samen met een swingende liveband brengen Gianna en Koen klassiekers als Goldfinger, Diamonds Are Forever, Live and Let Die, GoldenEye, Skyfall en No Time to Die tot leven. Muziek van legendarische artiesten als Shirley Bassey, Nancy Sinatra, Tom Jones en Tina Turner wordt afgewisseld met moderne Bond-hits van Adele en Sam Smith.

Met krachtige stemmen, verrassende duetten, verhalen achter de muziek en sfeervolle projecties nemen Gianna en Koen het publiek mee naar een wereld vol glamour, spanning en romantiek. Een persoonlijk en muzikaal eerbetoon aan 75 jaar James Bond, voor Bond-fans én liefhebbers van tijdloze muziek.

Productie
Roosje den Hertog en Lucas van Merwijk
Tam Tam Productions

Uitvoerenden
Zang/percussie: Gianna Tam
Zang: Koen Verlaan
+ liveband
Details
Zaal: kleine- en middenzaal
Beschikbaar: november t/m 15 december 2027 en van 6 januari t/m eind februari 2028
Garantiesom op te vragen via marijke@dezee.nl of 06 - 5341 3314
Meer info
Bekijk alle voorstellingen